Jdi na obsah Jdi na menu
 


archiv

 

 

 

1.10. So HC Trhanov HC SKP Domažlice 8:00 Pavlásek Minařík  
1.10. So HC Kanice Old Boys Domažlice 10:00 Minařík Krásnický  
1.10. So Ice Barons AHC Devils 12:00 Krásnický Petržík  
1.10. So Panthers Stod HC Poběžovice 14:00 Krásnický Petržík  
1.10. So Rakon "B" Pirates Domažlice 16:00 Duršpek Heinz  
1.10. So HC Nýřany HC HP Sršni 20:00 Duršpek Heinz  
             
2.10. Ne HC Domažlice turnaj 4. tř.  9:45-12:30 Petržík Heinz  

 

             
8.10. So  HC SKP Domažlice HC Kanice 7:30 Minařík Petržík Buršík
8.10. So
HC Domažlice HC Příbram  9:30 Peksa Jindra Blažek
8.10. So
HC Domažlice HC Příbram  11:45 Peksa Jindra, Hrdlička Blažek
8.10. So  HC Poběžovice Ice Barons 14:00 Krásnický Duršpek Buršík
8.10. So  HC HP Sršni Rakon "B" 16:00 Krásnický Duršpek Buršík
8.10. So  HC Rakon HC Chotěšov 18:00 deleguje Plzeň Buršíková
8.10. So  AHC Devils Panthers Stod 20:00 Rett Petržík Buršíková
             
9.10. Ne Pirates Domažlice HC Nýřany 8:45 Minařík Rett Minařík
9.10. Ne Old Boys Domažlice HC Trhanov 10:45 Minařík Rett Minařík
             
             

 

             
15.10. So HC Nýřany HC SKP Domažlice 8:00 Rett Pavlásek Buršíková
15.10. So Panthers Stod Old Boys Domažlice 11:45 Raška Heinz Buršík
15.10. So Ice Barons HC HP Sršni 13:45 Raška Heinz Buršík
15.10. So HC Kanice Pirates Domažlice 15:45 Krásnický Petržík Buršík
15.10. So HC Trhanov AHC Devils 19:45 Krásnický Petržík Minařík
             
             
16.10. Ne Rakon "B" HC Poběžovice 10:45 Minařík Petržík Minařík



     
16.10. Ne Sokol Díly Malá Víska  17:45 Raška Minařík, Petržík Buršíková
             

 

21.10. Pá HC HP Sršni Panthers Stod 19:45 Rett Krásnický Minařík
             
22.10. So HC Domažlice HC Klatovy 9:30 Krásnický Petržík Blažek
22.10. So HC Domažlice HC Klatovy 11:45 Krásnický Petržík, Duršpek Blažek
22.10. So HC SKP Domažlice Rakon "B" 14:00 Duršpek Heinz Minařík
22.10. So Ice Barons HC Nýřany 16:00 Duršpek Heinz Minařík
22.10. So Old Boys Domažlice
přátelák 18:00

 
22.10. So            
22.10. So Pirates Domažlice HC Trhanov 20:00 Pavlásek Konopík Buršíková
             
23.10. Ne HC Poběžovice HC Kanice 8:45 Minařík Raška Buršík
23.10. Ne AHC Devils Old Boys Domažlice 10:45 přeloženo    
             
             

 

             
29.10. So Panthers Stod HC SKP Domažlice 8:00 Pavlásek Rett Minařík
29.10. So Rakon "B" Ice Barons 10:00 Raška Benda Minařík
29.10. So HC Kanice HC HP Sršni 12:00 Krásnický Benda Buršík
29.10. So HC Trhanov HC Poběžovice 14:00 Krásnický Minařík Buršík
29.10. So HC Nýřany AHC Devils 16:00 Minařík Heinz Buršík
29.10. So Sokol Díly HC Tachov 18:00 Rett Duršpek, Heinz, Buršíková
29.10. So Old Boys Domažlice Pirates Domažlice 20:00 Rett Konopík Buršíková
30.10. Ne AHC Devils Old Boys Domažlice 15:45 Raška Minařík Buršíková
30.10. Ne Tempo Staňkov Malá Víska 17:45 Krásnický Minařík, Raška, Buršíková
             
             

 

             
5.11. So HC Domažlice HC Plzeň 9:30 Rett Benda Blažek
5.11. So HC Domažlice HC Plzeň 11:45 Rett Benda, Minařík Blažek
5.11. So HC SKP Domažlice Old Boys Domažlice 14:00 Minařík Rett Minařík
5.11. So HC HP Sršni HC Trhanov 16:00 Raška Petržík Minařík
5.11. So Pirates Domažlice Panthers Stod 18:00 Krásnický Raška Buršík
5.11. So Ice Barons HC Kanice 20:00 Krásnický Petržík Buršík
             
6.11. Ne HC Domažlice 4. tř. turnaj 10:00-13:30 Petržík Minařík Blažek

           
6.11. Ne HC Poběžovice HC Nýřany 13:45 Pavlásek Petržík Buršíková
6.11. Ne Sokol Díly Přimda 16:00 Krásnický Raška, Rett Buršíková
6.11. Ne AHC Devils Rakon "B" 18:15 Krásnický Rett Buršíková
             

 

             
12.11. So HC HP Sršni HC SKP Domažlice 8:00 Pavlásek Petržík Buršíková
12.11. So HC Domažlice HC Beroun 10:00 Daněk Hliboký Blažek
12.11. So HC Domažlice HC Beroun 12:00 Daněk Jadlovský, Hliboký Blažek
12.11. So Rakon "B" HC Trhanov 14:30 Raška Petržík Buršík
12.11. So HC Nýřany Panthers Stod 16:30 Raška Duršpek Buršík
12.11. So HC Kanice AHC Devils 18:30 zrušeno    
12.11. So HC Poběžovice Pirates Domažlice 20:30 Minařík Duršpek Minařík
             
             
13.11. Ne Old Boys Domažlice Ice Barons 10:45 Minařík Krásnický Buršík
             
             
13.11. Ne HC Staňkov Sokol Díly 17:45 Raška Krásnický, Minařík Buršíková
             
             
             
16.11. St Old Boys Domažlice HC Poběžovice 21:00 Rett Raška Buršíková
             

  

             
19.11. So HC Domažlice HC Třemošná 9:30 Pavlásek Duršpek Blažek
19.11. So HC Domažlice HC Třemošná 11:45 Pavlásek Duršpek, Petržík Blažek
19.11. So HC SKP Domažlice Pirates Domažlice 14:00 Raška Petržík Minařík
19.11. So Panthers Stod Ice Barons 16:00 Raška Minařík Minařík
19.11. So HC Nýřany HC Trhanov 18:00 Konopík Minařík Minařík
19.11. So Rakon "B" HC Kanice 20:00 Minařík Konopík Buršík
             
             
20.11. Ne HC Domažlice 3. tř. turnaj 10:00-15:30 Heinz Konopík, Petržík Buršíková
20.11. Ne            
20.11. Ne HC Staňkov Přimda 16:00 Rett Raška, Minařík Buršíková
20.11. Ne AHC Devils HC HP Sršni 18:15 Rett Raška  Buršík
             
             

 

             
26.11. So HC Poběžovice HC SKP Domažlice 8:00 Minařík Rett Minařík
26.11. So HC Kanice Panthers Stod 10:00 Minařík Rett Minařík
26.11. So HC Trhanov Ice Barons 12:00 Raška Krásnický Buršík
26.11. So HC Nýřany Rakon "B" 14:00 Raška Krásnický Buršík
26.11. So Old Boys Domažlice HC HP Sršni 16:00 Heinz Krásnický Buršík
26.11. So Pirates Domažlice AHC Devils 18:00 Heinz Konopík Buršík
26.11. So            
             
27.11. Ne HC Domažlice 4. tř. turnaj 10:00-13:30 Heinz Konopík Buršíková
             
27.11. Ne Sokol Díly Buldoci 17:45 Krásnický Benda, Minařík Buršíková
27.11. Ne HC Staňkov HC Tachov 20:00 Krásnický Minařík,  Benda
Buršíková
             

 

1.12. Čt HC Kanice AHC Devils  19:00 Krásnický Rett Buršík
3.12. So HC Domažlice HC Strakonice 9:30 Duršpek Heinz Blažek
3.12. So HC Domažlice HC Strakonice 11:45 Duršpek Heinz, Petržík Blažek
             
3.12. So AHC Devils HC SKP Domažlice 14:00 Pavlásek Petržík Minařík
3.12. So HC HP Sršni HC Poběžovice 16:00 Pavlásek Krásnický Minařík
3.12. So           Buršíková
3.12. So HC Nýřany HC Kanice 20:00 Minařík Rett Buršíková
             
4.12. Ne Rakon "B" Old Boys Domažlice 8:45 Raška Krásnický Buršík
4.12. Ne Panthers Stod HC Trhanov 10:45 Raška Krásnický Buršík
4.12. Ne Ice Barons Pirates Domažlice 17:45 Minařík Petržík Buršíková
             

  

             
9.12. Pá Pirates Domažlice HC HP Sršni 19:45 zrušeno    
10.12. So HC Kanice HC Trhanov 9:45 Pavlásek Heinz  
10.12. So HC Domažlice HC Rokycany 11:45 Krásnický Heinz  
10.12. So            
10.12. So Ice Barons HC SKP Domažlice 14:00 Raška Petržík  
10.12. So Old Boys Domažlice HC Nýřany 16:00 Raška Petržík  
10.12. So HC Poběžovice AHC Devils 18:00 přeloženo na neděli  
10.12. So Panthers Stod Rakon "B" 20:00 Rett Minařík  
             
             
11.12. Ne HC Domažlice 4. tř. turnaj 10:00-13:30 Petržík Heinz  
11.12. Ne HC Staňkov Buldoci 15:45 Duršpek Minařík, Heinz  
11.12. Ne HC Poběžovice AHC Devils  18:00 Minařík Raška  

 

15.12. Čt AHC Devils Ice Barons  20:00 Krásnický Benda Buršík
17.12. So Pirates Domažlice Rakon "B" 8:00 Pavlásek Rett Minařík
17.12. So HC HP Sršni HC Nýřany 10:00 Petržík Heinz Minařík
17.12. So HC SKP Domažlice HC Trhanov 12:00 Minařík Heinz Buršík
17.12. So Old Boys Domažlice HC Kanice 14:00 Benda Krásnický Buršík
17.12. So HC Kdyně HC JAM 18:00 Krásnický Minařík, Benda Buršíková
17.12. So HC Poběžovice Panthers Stod 20:00 Minařík Benda (Krásnický) Buršíková
             
18.12. Ne HC Domažlice 3. tř. turnaj 10:00-15:30 Duršpek, Rett od 12:00 hod.  Heinz + Pavlásek Buršíková
18.12. Ne Sokol Díly HC Staňkov 17:45 Krásnický Minařík, Benda Buršíková
             
28.12.  Pirates Domažlice HC HP Sršni 17:00 Raška Krásnický  
             

 

7.1. So HC Kanice HC SKP Domažlice 8:00 Pavlásek Minařík Minařík
7.1. So Ice Barons HC Poběžovice 10:00 Benda Minařík Minařík
7.1. So Rakon "B" HC HP Sršni 12:00 Raška Heinz Buršík
7.1. So Panthers Stod AHC Devils 14:00 Raška Heinz Buršík
7.1. So HC Trhanov Old Boys Domažlice 16:00 Krásnický Rett Buršíková
7.1. So Sokol Díly Mala Víska 18:15 Krásnický Minařík, Rett Buršíková
             
8.1. Ne HC Nýřany Pirates Domažlice 17:45 Rett Minařík Buršíková
             
             

 

             
14.1. So Old Boys Domažlice Panthers Stod 10:00 Rett Minařík Minařík
14.1. So HC SKP Domažlice HC Nýřany 12:00 Rett Raška Minařík
14.1. So HC HP Sršni Ice Barons 14:00 Krásnický Raška Buršík
14.1. So Pirates Domažlice HC Kanice 16:00 Krásnický Minařík Buršík
14.1. So HC Poběžovice Rakon "B" 18:00 Pavlásek Petržík Buršíková
             
             
             
15.1. Ne AHC Devils HC Trhanov 17:45 Minařík Raška Buršík
             

 

   

             
21.1. So HC Nýřany Ice Barons 7:45 Rett Pavlásek Buršíková
21.1. So HC Domažlice HC Krumlov 10:00 Rett Pavlásek Buršíková
21.1. So HC Kanice HC Poběžovice 12:30 Minařík Petržík Buršíková
21.1. So HC Staňkov Mala Víska 14:30 Daněk Kubík, Jadlovský Minařík
21.1. So Sokol Díly HC Tachov 16:45 Kubík Daněk, Jadlovský Minařík
21.1. So Old Boys Domažlice AHC Devils 19:00 Minařík Petržík Minařík
             
22.1. Ne Rakon "B" HC SKP Domažlice 8:00 Krásnický Heinz Buršíková
22.1. Ne HC Domažlice HC Klatovy 10:00 Krásnický Heinz Buršíková
22.1. Ne Panthers Stod HC HP Sršni 16:00 Raška Rett Buršík
22.1. Ne HC Trhanov Pirates Domažlice 18:00 Raška Rett Buršík
             

 

             
28.1.So HC SKP Domažlice Panthers Stod 10:30 Rett Pavlásek Minařík
28.1.So HC Domažlice HC Klatovy 10:00 zrušeno    
28.1.So HC HP Sršni HC Kanice 12:30 Petržík Benda Minařík
28.1.So Pirates Domažlice Old Boys Domažlice 14:30 Raška Heinz Buršík
28.1.So HC Poběžovice HC Trhanov 16:30 Raška Heinz Buršík
28.1.So Sokol Díly Přimda 18:30 Krásnický Benda, Rett Buršíková
28.1.So Ice Barons Rakon "B" 20:45 Krásnický Benda Buršíková
29.1. Ne HC Domažlice HC Plzeň 10:00 Pavlásek Petržík Blažek
29.1. Ne AHC Devils HC Nýřany 17:45 Raška Rett Buršík
             
             

 

             
4.2. So Old Boys Domažlice HC SKP Domažlice 7:45 Rett Minařík Buršík
4.2. So HC Domažlice HC Rokycany 10:00 Minařík Benda Blažek
4.2. So HC Domažlice Hluboká nad Vl. 12:00 Krásnický Benda, Raška Blažek
4.2. So HC Kanice Ice Barons 14:30 Krásnický Heinz Minařík
4.2. So HC Trhanov HC HP Sršni 16:30 Raška Heinz Minařík
4.2. So            
4.2. So Rakon "B" AHC Devils 20:30 Rett Raška Buršíková
             
             
5.2. Ne HC Domažlice HC Třemošná 10:00 Heinz Minařík Blažek
5.2. Ne Panthers Stod Pirates Domažlice 15:45 Raška Heinz Buršík
5.2. Ne HC Staňkov Sokol Díly 17:45 Krásnický Benda, Minařík Buršík
5.2. Ne HC Nýřany HC Poběžovice 20:00 Krásnický Benda Buršík
             

 

             
11.2. So Panthers Stod HC Nýřany 10:00 Minařík Petržík Buršík
             
11.2. So HC SKP Domažlice HC HP Sršni 14:00 Heinz Petržík Buršík
11.2. So Ice Barons Old Boys Domažlice 16:00 Krásnický Heinz Minařík
11.2. So Pirates Domažlice HC Poběžovice 18:00 Krásnický Minařík Minařík
             
             
12.2. Ne HC Staňkov Přimda 10:30 Martinec Kubík, Rett Buršíková
12.2. Ne HC Trhanov Rakon "B" 15:45 Raška Krásnický Buršíková
12.2. Ne AHC Devils HC Kanice 17:45 Pavlásek Krásnický Buršíková
             

 

             
17.3. So HC Trhanov Panthers Stod 7:45 Krásnický Minařík Buršík
17.3. So HC Domažlice HC Klatovy 10:00 Krásnický Minařík, Petržík Buršíková
17.3. So HC SKP Domažlice Pirates Domažlice 12:30 Raška Petržík Minařík
17.3. So HC HP Sršni Rakon "B" 14:30 Raška Benda Minařík
17.3. So            
17.3. So HC Poběžovice HC Nýřany 20:30 Pavlásek Rett Buršíková
             
18.3. Ne            
18.3. Ne AHC Devils Ice Barons 15:45 Raška Pavlásek Buršík
18.3. Ne HC Kanice Old Boys Domažlice 17:45 Minařík Rett Buršík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA